Три Фактора Вашей Энергии

Бесплатный видео-курс поможет сохранить и умножить вашу энергию!
Email
Ваше имя
Ваша фамилия
Secure and Spam free...

Subscribe2

jivosite

Игорь Михалевич, Варшава, Польша

«Як нема на одного – нема і на двох» співає гурт Тінь Сонця. Так само у житті, принаймні у мене, принаймні було 🙂 – доки нема внутрішньої гармонії, є душевний біль, то ніяка праця не вдається.
Минає вже, мабуть, третій тиждень, я пробую все підряд: медитації, «Роботу» за Байрон Кейті, коучинг, ще чого і ніяк не можу зрозуміти – що не так? Внутрішній біль як був так і залишається… Як тільки берусь за проект, через 15хв зауважую, що я вже «в думках про свій біль», ефективність – ніяка. Суть проблеми зрозуміти не міг, головою дійти – теж не вдавалось.
Оля – це чудо! Я їй вдячний, тому що це було саме те, що потрібно – через відчуття, допомогла пропрацювати 3 дитячі травми за 1 раз! Найбільше я боявся, що треба буде згадувати щось, «витягувати з себе», контролювати себе, а цього всього не було, Оля піклувалась про все, що може відволікати і привела мене до цілі.
Цікаві зміни відбулись зі мною, того ж дня, це було вчора, я почав зауважувати за собою позитивні зміни, навіть в дрібних реакціях на події навколо. Вже сьогодні я спокійно провів 4-5 годин за своїм проектом і зробив те, що тягнулось вже тиждень. Найголовніше, що біль, який Оля допомогла пропрацювати, з перемінним успіхом, появлявся і заважав цілий рік! Мені періодично, вдавалось його «відкласти».
Один з бонусів, які отримав мимоволі, це я, нарешті, зрозумів що таке «відчувати». Раніше я все розглядав логічно, щоб зрозуміти, а після вчорашнього, я вмію відчувати «грудьми» чи «серцем», чи «собою», не знаю як це назвати, але це додаткове сприйняття світу, мені сподобалось! 🙂

Три Фактора Вашей Энергии

Бесплатный видео-курс поможет сохранить и умножить вашу энергию!
Email
Ваше имя
Ваша фамилия
Secure and Spam free...